U15

Soccer online

Uitslagen

Soccer online

Uitslagen

2de periode

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 2-GEW.U15-reeks A niv.3(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 15/06/2017 – 29/12/2018
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
13-01-2018 09:00 POESELE A NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
13-01-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
13-01-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
 
20-01-2018 10:00 URSEL NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
20-01-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
20-01-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
 
27-01-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
27-01-2018 09:00 POESELE A NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
27-01-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
 
03-02-2018 10:00 URSEL NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
03-02-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
03-02-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
 
17-02-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
17-02-2018 09:00 POESELE A NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
17-02-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
 
24-02-2018 10:00 URSEL NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
24-02-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
24-02-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
 
03-03-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
03-03-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
03-03-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
 
10-03-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
10-03-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
10-03-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
 
17-03-2018 09:00 POESELE A NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
17-03-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
17-03-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
 
24-03-2018 10:00 URSEL NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
24-03-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
24-03-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
 
07-04-2018 09:00 POESELE A NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
07-04-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
07-04-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
 
14-04-2018 10:00 URSEL NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
14-04-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 POESELE A NIV.3
  –  
14-04-2018 13:30 DKW.EVERGEM NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
 
21-04-2018 09:00 POESELE A NIV.3 HANSBEKE NIV.3
  –  
21-04-2018 09:00 KLEIT A NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
21-04-2018 13:00 EXC.MARIAKERKE A NIV.3 URSEL NIV.3
  –  
 
28-04-2018 10:00 URSEL NIV.3 DKW.EVERGEM NIV.3
  –  
28-04-2018 12:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 EXC.MARIAKERKE A NIV.3
  –  
28-04-2018 14:30 HANSBEKE NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn

1e periode

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 1-GEW.U15-reeks C niv.2/3(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 15/06/2017 – 29/12/2017
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2017 19:00 AALTER B NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
2 – 4
02-09-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 KNESSELARE NIV.2
7 – 0
02-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 POESELE B NIV.2
5 – 0
 
09-09-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 KLEIT A NIV.2
0 – 5
09-09-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 AALTER B NIV.3
2 – 3
09-09-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 URSEL NIV.3
2 – 1
 
15-09-2017 19:00 AALTER B NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 3
16-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 KNESSELARE NIV.2
8 – 0
16-09-2017 13:00 POESELE B NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
0 – 5
 
22-09-2017 19:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 URSEL NIV.3
7 – 0
23-09-2017 10:00 KNESSELARE NIV.2 POESELE B NIV.2
1 – 4
23-09-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 AALTER B NIV.3
7 – 1
 
30-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 KLEIT A NIV.2
2 – 8
30-09-2017 13:00 POESELE B NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 11
30-09-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 KNESSELARE NIV.2
3 – 3
 
06-10-2017 19:00 AALTER B NIV.3 URSEL NIV.3
1 – 5
07-10-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
4 – 0
07-10-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 POESELE B NIV.2
14 – 0
 
14-10-2017 14:30 LS.MERENDREE A NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 8
14-10-2017 13:00 POESELE B NIV.2 AALTER B NIV.3
8 – 5
14-10-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 20
 
21-10-2017 13:00 POESELE B NIV.2 URSEL NIV.3
2 – 7
21-10-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 3
21-10-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 AALTER B NIV.3
4 – 1
 
27-10-2017 19:00 AALTER B NIV.3 KNESSELARE NIV.2
2 – 0
28-10-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
2 – 1
28-10-2017 10:00 URSEL NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
6 – 2
 
03-11-2017 19:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 AALTER B NIV.3
7 – 0
04-11-2017 14:30 LS.MERENDREE A NIV.2 POESELE B NIV.2
4 – 2
04-11-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 URSEL NIV.3
0 – 10
 
10-11-2017 19:00 AALTER B NIV.3 KLEIT A NIV.2
0 – 4
11-11-2017 10:00 URSEL NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 2
11-11-2017 13:00 POESELE B NIV.2 KNESSELARE NIV.2
5 – 4
 
18-11-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 POESELE B NIV.2
14 – 0
18-11-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 URSEL NIV.3
0 – 5
18-11-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
1 – 3
 
25-11-2017 14:15 LS.MERENDREE A NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
0 – 5
25-11-2017 10:00 URSEL NIV.3 AALTER B NIV.3
6 – 3
25-11-2017 13:00 POESELE B NIV.2 KLEIT A NIV.2
2 – 2
 
01-12-2017 19:00 AALTER B NIV.3 POESELE B NIV.2
PP
01-12-2017 19:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 KNESSELARE NIV.2
PP
02-12-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
PP
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 KLEIT A NIV.2 11 9 1 1 60 13 47 28
2 SK.MALDEGEM B NIV.3 11 9 0 2 74 11 63 27
3 URSEL NIV.3 12 8 0 4 56 27 29 24
4 LS.MERENDREE A NIV.2 11 6 1 4 28 33 -5 19
5 POESELE B NIV.2 11 3 1 7 24 72 -48 10
6 AALTER B NIV.3 11 2 0 9 19 50 -31 6
7 KNESSELARE NIV.2 11 0 1 10 13 68 -55 1