U15

Soccer online

Uitslagen

Soccer online

Uitslagen

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 1-GEW.U15-reeks C niv.2/3(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/08/2017 – 31/06/2018
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2017 19:00 AALTER B NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
2 – 4
02-09-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 KNESSELARE NIV.2
7 – 0
02-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 POESELE B NIV.2
5 – 0
 
09-09-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 KLEIT A NIV.2
0 – 5
09-09-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 AALTER B NIV.3
2 – 3
09-09-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 URSEL NIV.3
2 – 1
 
15-09-2017 19:00 AALTER B NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 3
16-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 KNESSELARE NIV.2
8 – 0
16-09-2017 13:00 POESELE B NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
0 – 5
 
22-09-2017 19:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 URSEL NIV.3
7 – 0
23-09-2017 10:00 KNESSELARE NIV.2 POESELE B NIV.2
1 – 4
23-09-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 AALTER B NIV.3
7 – 1
 
30-09-2017 10:00 URSEL NIV.3 KLEIT A NIV.2
2 – 8
30-09-2017 13:00 POESELE B NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 11
30-09-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 KNESSELARE NIV.2
3 – 3
 
06-10-2017 19:00 AALTER B NIV.3 URSEL NIV.3
1 – 5
07-10-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
4 – 0
07-10-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 POESELE B NIV.2
14 – 0
 
14-10-2017 14:30 LS.MERENDREE A NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 8
14-10-2017 13:00 POESELE B NIV.2 AALTER B NIV.3
8 – 5
14-10-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
1 – 20
 
21-10-2017 13:00 POESELE B NIV.2 URSEL NIV.3
  –  
21-10-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 KLEIT A NIV.2
  –  
21-10-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 AALTER B NIV.3
  –  
 
27-10-2017 19:00 AALTER B NIV.3 KNESSELARE NIV.2
  –  
28-10-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
28-10-2017 10:00 URSEL NIV.3 LS.MERENDREE A NIV.2
  –  
 
04-11-2017 14:30 LS.MERENDREE A NIV.2 POESELE B NIV.2
  –  
04-11-2017 13:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 AALTER B NIV.3
  –  
04-11-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 URSEL NIV.3
  –  
 
10-11-2017 19:00 AALTER B NIV.3 KLEIT A NIV.2
  –  
11-11-2017 10:00 URSEL NIV.3 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
11-11-2017 13:00 POESELE B NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
 
18-11-2017 10:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 POESELE B NIV.2
  –  
18-11-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 URSEL NIV.3
  –  
18-11-2017 15:00 KNESSELARE NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
  –  
 
25-11-2017 10:00 URSEL NIV.3 AALTER B NIV.3
  –  
25-11-2017 13:00 POESELE B NIV.2 KLEIT A NIV.2
  –  
25-11-2017 16:15 LS.MERENDREE A NIV.2 SK.MALDEGEM B NIV.3
  –  
 
01-12-2017 19:00 AALTER B NIV.3 POESELE B NIV.2
  –  
02-12-2017 09:00 KLEIT A NIV.2 LS.MERENDREE A NIV.2
  –  
02-12-2017 13:30 SK.MALDEGEM B NIV.3 KNESSELARE NIV.2
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 KLEIT A NIV.2 6 6 0 0 49 4 45 18
2 SK.MALDEGEM B NIV.3 6 5 0 1 45 8 37 15
3 LS.MERENDREE A NIV.2 6 3 1 2 15 18 -3 10
4 URSEL NIV.3 6 3 0 3 21 18 3 9
5 POESELE B NIV.2 6 2 0 4 13 41 -28 6
6 AALTER B NIV.3 6 1 0 5 13 29 -16 3
7 KNESSELARE NIV.2 6 0 1 5 7 45 -38 1