3 Provinciaal A

Soccer online

Uitslagen

Soccer online

Uitslagen

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 3 PROVINCIAAL A(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2017 – 31/12/2017
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A VSV.GENT
0 – 1
02-09-2017 19:30 ERTVELDE UNITED VINKT
2 – 1
02-09-2017 19:30 WATERVLIET KNESSELARE
2 – 2
03-09-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE HANSBEKE
1 – 2
03-09-2017 15:00 MARIA-AALTER DKW.EVERGEM
0 – 5
03-09-2017 15:00 WACHTEBEKE ST.KRUIS-W.
1 – 3
03-09-2017 15:00 URSEL ST.LAUREINS
1 – 1
03-09-2017 15:00 LEMBEKE NEVELE
5 – 0
 
09-09-2017 18:00 VSV.GENT URSEL
3 – 1
10-09-2017 15:00 KNESSELARE ST.MUIDE GENT A
1 – 4
10-09-2017 15:00 HANSBEKE WATERVLIET
3 – 2
10-09-2017 15:00 DKW.EVERGEM KAPRIJKE-BENTILLE
4 – 0
10-09-2017 15:00 NEVELE MARIA-AALTER
4 – 4
10-09-2017 15:00 VINKT LEMBEKE
0 – 1
10-09-2017 15:00 ST.KRUIS-W. ERTVELDE UNITED
0 – 1
10-09-2017 15:00 ST.LAUREINS WACHTEBEKE
3 – 1
 
16-09-2017 19:00 WATERVLIET DKW.EVERGEM
0 – 2
16-09-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A URSEL
1 – 1
16-09-2017 19:30 ERTVELDE UNITED ST.LAUREINS
3 – 4
17-09-2017 15:00 KNESSELARE HANSBEKE
0 – 2
17-09-2017 15:00 WACHTEBEKE VSV.GENT
2 – 4
17-09-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE NEVELE
1 – 4
17-09-2017 15:00 MARIA-AALTER VINKT
0 – 4
17-09-2017 15:00 LEMBEKE ST.KRUIS-W.
1 – 1
 
24-09-2017 15:00 HANSBEKE ST.MUIDE GENT A
2 – 1
24-09-2017 15:00 URSEL WACHTEBEKE
3 – 4
24-09-2017 15:00 VSV.GENT ERTVELDE UNITED
6 – 1
24-09-2017 15:00 DKW.EVERGEM KNESSELARE
1 – 0
24-09-2017 15:00 ST.LAUREINS LEMBEKE
2 – 4
24-09-2017 15:00 ST.KRUIS-W. MARIA-AALTER
2 – 5
24-09-2017 15:00 VINKT KAPRIJKE-BENTILLE
3 – 2
24-09-2017 15:00 NEVELE WATERVLIET
5 – 0
 
30-09-2017 19:30 ERTVELDE UNITED URSEL
3 – 0
30-09-2017 19:30 ST.MUIDE GENT A WACHTEBEKE
3 – 0
01-10-2017 15:00 HANSBEKE DKW.EVERGEM
3 – 1
01-10-2017 15:00 KNESSELARE NEVELE
1 – 3
01-10-2017 15:00 LEMBEKE VSV.GENT
1 – 4
01-10-2017 15:00 MARIA-AALTER ST.LAUREINS
0 – 2
01-10-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE ST.KRUIS-W.
3 – 1
01-10-2017 16:00 WATERVLIET VINKT
1 – 2
 
08-10-2017 15:00 WACHTEBEKE ERTVELDE UNITED
1 – 4
08-10-2017 15:00 URSEL LEMBEKE
1 – 1
08-10-2017 15:00 VSV.GENT MARIA-AALTER
2 – 2
08-10-2017 15:00 DKW.EVERGEM ST.MUIDE GENT A
2 – 2
08-10-2017 15:00 ST.LAUREINS KAPRIJKE-BENTILLE
5 – 2
08-10-2017 15:00 ST.KRUIS-W. WATERVLIET
4 – 0
08-10-2017 15:00 VINKT KNESSELARE
2 – 0
08-10-2017 15:00 NEVELE HANSBEKE
1 – 0
 
14-10-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A ERTVELDE UNITED
3 – 3
15-10-2017 15:00 WATERVLIET ST.LAUREINS
1 – 3
15-10-2017 15:00 KNESSELARE ST.KRUIS-W.
0 – 4
15-10-2017 15:00 HANSBEKE VINKT
1 – 0
15-10-2017 15:00 DKW.EVERGEM NEVELE
5 – 0
15-10-2017 15:00 LEMBEKE WACHTEBEKE
0 – 2
15-10-2017 15:00 MARIA-AALTER URSEL
2 – 3
15-10-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE VSV.GENT
0 – 2
 
21-10-2017 19:30 ERTVELDE UNITED LEMBEKE
3 – 3
22-10-2017 15:00 ST.KRUIS-W. HANSBEKE
1 – 4
22-10-2017 15:00 VINKT DKW.EVERGEM
1 – 1
22-10-2017 15:00 NEVELE ST.MUIDE GENT A
3 – 3
22-10-2017 15:00 WACHTEBEKE MARIA-AALTER
1 – 0
22-10-2017 15:00 URSEL KAPRIJKE-BENTILLE
1 – 1
22-10-2017 15:00 ST.LAUREINS KNESSELARE
2 – 1
22-10-2017 15:00 VSV.GENT WATERVLIET
7 – 2
 
28-10-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A LEMBEKE
3 – 0
29-10-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE WACHTEBEKE
2 – 1
29-10-2017 15:00 MARIA-AALTER ERTVELDE UNITED
3 – 4
29-10-2017 15:00 DKW.EVERGEM ST.KRUIS-W.
3 – 1
29-10-2017 15:00 HANSBEKE ST.LAUREINS
0 – 1
29-10-2017 15:00 KNESSELARE VSV.GENT
0 – 1
29-10-2017 15:00 WATERVLIET URSEL
3 – 1
29-10-2017 15:00 NEVELE VINKT
0 – 1
 
04-11-2017 19:30 ERTVELDE UNITED KAPRIJKE-BENTILLE
2 – 0
05-11-2017 14:30 VSV.GENT HANSBEKE
4 – 1
05-11-2017 14:30 URSEL KNESSELARE
1 – 3
05-11-2017 14:30 WACHTEBEKE WATERVLIET
3 – 2
05-11-2017 14:30 LEMBEKE MARIA-AALTER
5 – 1
05-11-2017 14:30 VINKT ST.MUIDE GENT A
1 – 0
05-11-2017 14:30 ST.KRUIS-W. NEVELE
4 – 2
05-11-2017 14:30 ST.LAUREINS DKW.EVERGEM
1 – 1
 
11-11-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A MARIA-AALTER
1 – 1
12-11-2017 14:30 KNESSELARE WACHTEBEKE
2 – 1
12-11-2017 14:30 HANSBEKE URSEL
3 – 3
12-11-2017 14:30 DKW.EVERGEM VSV.GENT
0 – 0
12-11-2017 14:30 NEVELE ST.LAUREINS
0 – 2
12-11-2017 14:30 VINKT ST.KRUIS-W.
4 – 2
12-11-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE LEMBEKE
0 – 4
12-11-2017 15:00 WATERVLIET ERTVELDE UNITED
0 – 3
 
18-11-2017 19:30 ERTVELDE UNITED KNESSELARE
3 – 1
19-11-2017 14:30 WACHTEBEKE HANSBEKE
4 – 0
19-11-2017 14:30 URSEL DKW.EVERGEM
0 – 1
19-11-2017 14:30 VSV.GENT NEVELE
2 – 0
19-11-2017 14:30 LEMBEKE WATERVLIET
5 – 1
19-11-2017 14:30 MARIA-AALTER KAPRIJKE-BENTILLE
2 – 1
19-11-2017 14:30 ST.KRUIS-W. ST.MUIDE GENT A
1 – 2
19-11-2017 14:30 ST.LAUREINS VINKT
1 – 2
 
25-11-2017 19:00 ST.MUIDE GENT A KAPRIJKE-BENTILLE
4 – 1
26-11-2017 14:30 HANSBEKE ERTVELDE UNITED
0 – 4
26-11-2017 14:30 KNESSELARE LEMBEKE
1 – 3
26-11-2017 14:30 DKW.EVERGEM WACHTEBEKE
4 – 1
26-11-2017 14:30 ST.KRUIS-W. ST.LAUREINS
1 – 4
26-11-2017 14:30 VINKT VSV.GENT
4 – 0
26-11-2017 14:30 NEVELE URSEL
0 – 4
26-11-2017 15:00 WATERVLIET MARIA-AALTER
3 – 2
 
02-12-2017 19:30 ERTVELDE UNITED DKW.EVERGEM
3 – 3
03-12-2017 14:30 WACHTEBEKE NEVELE
1 – 3
03-12-2017 14:30 URSEL VINKT
1 – 1
03-12-2017 14:30 VSV.GENT ST.KRUIS-W.
2 – 3
03-12-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE WATERVLIET
1 – 4
03-12-2017 14:30 MARIA-AALTER KNESSELARE
1 – 2
03-12-2017 14:30 LEMBEKE HANSBEKE
2 – 2
 
17-12-2017 14:00 HANSBEKE KAPRIJKE-BENTILLE
3 – 1
17-12-2017 14:30 KNESSELARE WATERVLIET
0 – 1
17-12-2017 14:30 ST.LAUREINS URSEL
2 – 3
17-12-2017 14:30 ST.KRUIS-W. WACHTEBEKE
0 – 1
17-12-2017 14:30 VINKT ERTVELDE UNITED
0 – 6
17-12-2017 14:30 NEVELE LEMBEKE
0 – 1
17-12-2017 14:30 DKW.EVERGEM MARIA-AALTER
3 – 0
17-12-2017 14:30 VSV.GENT ST.MUIDE GENT A
2 – 1
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 3 PROVINCIAAL A(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/01/2018 – 31/12/2018
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
06-01-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A KNESSELARE
  –  
06-01-2018 19:30 ERTVELDE UNITED ST.KRUIS-W.
  –  
07-01-2018 14:30 WACHTEBEKE ST.LAUREINS
  –  
07-01-2018 14:30 LEMBEKE VINKT
  –  
07-01-2018 14:30 MARIA-AALTER NEVELE
  –  
07-01-2018 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE DKW.EVERGEM
  –  
07-01-2018 14:30 URSEL VSV.GENT
  –  
07-01-2018 15:00 WATERVLIET HANSBEKE
  –  
 
14-01-2018 14:30 URSEL ST.MUIDE GENT A
  –  
14-01-2018 14:30 NEVELE KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
14-01-2018 14:30 VINKT MARIA-AALTER
  –  
14-01-2018 14:30 ST.KRUIS-W. LEMBEKE
  –  
14-01-2018 14:30 ST.LAUREINS ERTVELDE UNITED
  –  
14-01-2018 14:30 VSV.GENT WACHTEBEKE
  –  
14-01-2018 14:30 HANSBEKE KNESSELARE
  –  
14-01-2018 14:30 DKW.EVERGEM WATERVLIET
  –  
 
20-01-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A HANSBEKE
  –  
20-01-2018 19:30 ERTVELDE UNITED VSV.GENT
  –  
21-01-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE VINKT
  –  
21-01-2018 15:00 WATERVLIET NEVELE
  –  
21-01-2018 15:00 KNESSELARE DKW.EVERGEM
  –  
21-01-2018 15:00 WACHTEBEKE URSEL
  –  
21-01-2018 15:00 MARIA-AALTER ST.KRUIS-W.
  –  
21-01-2018 15:00 LEMBEKE ST.LAUREINS
  –  
 
28-01-2018 15:00 WACHTEBEKE ST.MUIDE GENT A
  –  
28-01-2018 15:00 URSEL ERTVELDE UNITED
  –  
28-01-2018 15:00 VSV.GENT LEMBEKE
  –  
28-01-2018 15:00 DKW.EVERGEM HANSBEKE
  –  
28-01-2018 15:00 ST.KRUIS-W. KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
28-01-2018 15:00 ST.LAUREINS MARIA-AALTER
  –  
28-01-2018 15:00 NEVELE KNESSELARE
  –  
28-01-2018 15:00 VINKT WATERVLIET
  –  
 
03-02-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A DKW.EVERGEM
  –  
03-02-2018 19:30 ERTVELDE UNITED WACHTEBEKE
  –  
04-02-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE ST.LAUREINS
  –  
04-02-2018 15:00 HANSBEKE NEVELE
  –  
04-02-2018 15:00 LEMBEKE URSEL
  –  
04-02-2018 15:00 WATERVLIET ST.KRUIS-W.
  –  
04-02-2018 15:00 KNESSELARE VINKT
  –  
04-02-2018 15:00 MARIA-AALTER VSV.GENT
  –  
 
10-02-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A ST.LAUREINS
  –  
 
11-02-2018 15:00 ST.KRUIS-W. URSEL
  –  
11-02-2018 15:00 VINKT WACHTEBEKE
  –  
11-02-2018 15:00 NEVELE ERTVELDE UNITED
  –  
11-02-2018 15:00 DKW.EVERGEM LEMBEKE
  –  
11-02-2018 15:00 HANSBEKE MARIA-AALTER
  –  
11-02-2018 15:00 KNESSELARE KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
 
17-02-2018 19:30 ERTVELDE UNITED ST.MUIDE GENT A
  –  
18-02-2018 15:00 ST.KRUIS-W. KNESSELARE
  –  
18-02-2018 15:00 VINKT HANSBEKE
  –  
18-02-2018 15:00 NEVELE DKW.EVERGEM
  –  
18-02-2018 15:00 URSEL MARIA-AALTER
  –  
18-02-2018 15:00 VSV.GENT KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
18-02-2018 15:00 ST.LAUREINS WATERVLIET
  –  
18-02-2018 15:00 WACHTEBEKE LEMBEKE
  –  
 
24-02-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A NEVELE
  –  
25-02-2018 15:00 WATERVLIET VSV.GENT
  –  
25-02-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE URSEL
  –  
25-02-2018 15:00 MARIA-AALTER WACHTEBEKE
  –  
25-02-2018 15:00 LEMBEKE ERTVELDE UNITED
  –  
25-02-2018 15:00 DKW.EVERGEM VINKT
  –  
25-02-2018 15:00 HANSBEKE ST.KRUIS-W.
  –  
25-02-2018 15:00 KNESSELARE ST.LAUREINS
  –  
 
03-03-2018 19:30 ERTVELDE UNITED MARIA-AALTER
  –  
04-03-2018 15:00 LEMBEKE ST.MUIDE GENT A
  –  
04-03-2018 15:00 WACHTEBEKE KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
04-03-2018 15:00 URSEL WATERVLIET
  –  
04-03-2018 15:00 VSV.GENT KNESSELARE
  –  
04-03-2018 15:00 ST.LAUREINS HANSBEKE
  –  
04-03-2018 15:00 ST.KRUIS-W. DKW.EVERGEM
  –  
04-03-2018 15:00 VINKT NEVELE
  –  
 
10-03-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A VINKT
  –  
11-03-2018 15:00 DKW.EVERGEM ST.LAUREINS
  –  
11-03-2018 15:00 HANSBEKE VSV.GENT
  –  
11-03-2018 15:00 KNESSELARE URSEL
  –  
11-03-2018 15:00 WATERVLIET WACHTEBEKE
  –  
11-03-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE ERTVELDE UNITED
  –  
11-03-2018 15:00 MARIA-AALTER LEMBEKE
  –  
11-03-2018 15:00 NEVELE ST.KRUIS-W.
  –  
 
17-03-2018 19:30 ERTVELDE UNITED WATERVLIET
  –  
18-03-2018 15:00 MARIA-AALTER ST.MUIDE GENT A
  –  
18-03-2018 15:00 ST.KRUIS-W. VINKT
  –  
18-03-2018 15:00 WACHTEBEKE KNESSELARE
  –  
18-03-2018 15:00 URSEL HANSBEKE
  –  
18-03-2018 15:00 VSV.GENT DKW.EVERGEM
  –  
18-03-2018 15:00 ST.LAUREINS NEVELE
  –  
18-03-2018 15:00 LEMBEKE KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
 
24-03-2018 19:00 ST.MUIDE GENT A ST.KRUIS-W.
  –  
25-03-2018 15:00 VINKT ST.LAUREINS
  –  
25-03-2018 15:00 NEVELE VSV.GENT
  –  
25-03-2018 15:00 DKW.EVERGEM URSEL
  –  
25-03-2018 15:00 HANSBEKE WACHTEBEKE
  –  
25-03-2018 15:00 KNESSELARE ERTVELDE UNITED
  –  
25-03-2018 15:00 WATERVLIET LEMBEKE
  –  
25-03-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE MARIA-AALTER
  –  
 
01-04-2018 15:00 WATERVLIET ST.MUIDE GENT A
  –  
01-04-2018 15:00 ST.LAUREINS VSV.GENT
  –  
 
14-04-2018 19:30 ERTVELDE UNITED HANSBEKE
  –  
15-04-2018 15:00 LEMBEKE KNESSELARE
  –  
15-04-2018 15:00 MARIA-AALTER WATERVLIET
  –  
15-04-2018 15:00 WACHTEBEKE DKW.EVERGEM
  –  
15-04-2018 15:00 URSEL NEVELE
  –  
15-04-2018 15:00 VSV.GENT VINKT
  –  
15-04-2018 15:00 ST.LAUREINS ST.KRUIS-W.
  –  
15-04-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE ST.MUIDE GENT A
  –  
 
22-04-2018 15:00 NEVELE WACHTEBEKE
  –  
22-04-2018 15:00 VINKT URSEL
  –  
22-04-2018 15:00 ST.KRUIS-W. VSV.GENT
  –  
22-04-2018 15:00 DKW.EVERGEM ERTVELDE UNITED
  –  
22-04-2018 15:00 ST.LAUREINS ST.MUIDE GENT A
  –  
22-04-2018 15:00 WATERVLIET KAPRIJKE-BENTILLE
  –  
22-04-2018 15:00 KNESSELARE MARIA-AALTER
  –  
22-04-2018 15:00 HANSBEKE LEMBEKE
  –  
 
29-04-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE KNESSELARE
  –  
29-04-2018 15:00 MARIA-AALTER HANSBEKE
  –  
29-04-2018 15:00 URSEL ST.KRUIS-W.
  –  
29-04-2018 15:00 WACHTEBEKE VINKT
  –  
29-04-2018 15:00 LEMBEKE DKW.EVERGEM
  –  
29-04-2018 15:00 VSV.GENT ST.LAUREINS
  –  
29-04-2018 15:00 ST.MUIDE GENT A WATERVLIET
  –  
29-04-2018 15:00 ERTVELDE UNITED NEVELE
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 VSV.GENT 15 11 2 2 40 18 22 35
2 ERTVELDE UNITED 15 10 3 2 45 25 20 33
3 DKW.EVERGEM 15 9 5 1 36 12 24 32
4 ST.LAUREINS 14 9 2 3 33 20 13 29
4 VINKT

BewarenBewaren

BewarenBewaren

BewarenBewaren

BewarenBewaren