3 Reserve D

Soccer online

Uitslagen

Soccer online

UitslagenV.V. SPARTA URSEL (08736)V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 2 RESERVE D(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/06/2017 – 31/12/2017
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2017 20:00 VINKT A ERTVELDE UNITED
3 – 3
02-09-2017 15:00 NEVELE LEMBEKE A
3 – 2
02-09-2017 15:00 ST.KRUIS-W. WACHTEBEKE
2 – 2
02-09-2017 15:00 ST.LAUREINS A URSEL
4 – 2
02-09-2017 15:00 KNESSELARE WATERVLIET
5 – 0 (F1)
02-09-2017 15:00 DKW.EVERGEM A MARIA-AALTER
0 – 1
02-09-2017 15:00 HANSBEKE A KAPRIJKE-BENTILLE A
3 – 5
02-09-2017 15:00 VSV.GENT A ST.MUIDE GENT
18 – 1
 
08-09-2017 20:00 ST.MUIDE GENT KNESSELARE
2 – 10
09-09-2017 15:00 URSEL VSV.GENT A
1 – 3
09-09-2017 15:00 WACHTEBEKE ST.LAUREINS A
6 – 6
09-09-2017 15:00 MARIA-AALTER NEVELE
2 – 1
09-09-2017 15:00 WATERVLIET HANSBEKE A
0 – 15
09-09-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A DKW.EVERGEM A
3 – 0
09-09-2017 15:30 LEMBEKE A VINKT A
6 – 1
09-09-2017 16:00 ERTVELDE UNITED ST.KRUIS-W.
2 – 4
 
15-09-2017 20:00 VINKT A MARIA-AALTER
1 – 7
16-09-2017 15:00 ST.KRUIS-W. LEMBEKE A
1 – 1
16-09-2017 15:00 VSV.GENT A WACHTEBEKE
4 – 2
16-09-2017 15:00 HANSBEKE A KNESSELARE
9 – 0
16-09-2017 15:00 DKW.EVERGEM A WATERVLIET
5 – 0 (F1)
16-09-2017 15:00 ST.LAUREINS A ERTVELDE UNITED
0 – 3
16-09-2017 15:00 URSEL ST.MUIDE GENT
1 – 6
16-09-2017 15:00 NEVELE KAPRIJKE-BENTILLE A
4 – 3
 
22-09-2017 20:00 ST.MUIDE GENT HANSBEKE A
1 – 5
23-09-2017 15:00 MARIA-AALTER ST.KRUIS-W.
2 – 2
23-09-2017 15:00 WACHTEBEKE URSEL
2 – 1
23-09-2017 15:00 KNESSELARE DKW.EVERGEM A
3 – 8
23-09-2017 15:00 WATERVLIET NEVELE
0 – 6
23-09-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A VINKT A
4 – 2
23-09-2017 15:30 LEMBEKE A ST.LAUREINS A
1 – 5
23-09-2017 16:00 ERTVELDE UNITED VSV.GENT A
0 – 2
 
29-09-2017 20:00 VINKT A WATERVLIET
10 – 0
30-09-2017 14:30 ST.KRUIS-W. KAPRIJKE-BENTILLE A
1 – 0
30-09-2017 15:00 VSV.GENT A LEMBEKE A
1 – 1
30-09-2017 15:00 ST.LAUREINS A MARIA-AALTER
2 – 2
30-09-2017 15:00 DKW.EVERGEM A HANSBEKE A
2 – 1
30-09-2017 15:00 NEVELE KNESSELARE
5 – 0 (F1)
30-09-2017 15:00 WACHTEBEKE ST.MUIDE GENT
6 – 1
30-09-2017 15:00 URSEL ERTVELDE UNITED
1 – 2
 
06-10-2017 20:00 ST.MUIDE GENT DKW.EVERGEM A
2 – 3
07-10-2017 15:00 MARIA-AALTER VSV.GENT A
2 – 5
07-10-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A ST.LAUREINS A
4 – 2
07-10-2017 15:00 WATERVLIET ST.KRUIS-W.
0 – 9
07-10-2017 15:00 HANSBEKE A NEVELE
2 – 2
07-10-2017 15:00 KNESSELARE VINKT A
0 – 1
07-10-2017 15:30 LEMBEKE A URSEL
3 – 3
07-10-2017 16:00 ERTVELDE UNITED WACHTEBEKE
1 – 4
 
13-10-2017 20:00 VINKT A HANSBEKE A
1 – 0
14-10-2017 15:00 VSV.GENT A KAPRIJKE-BENTILLE A
5 – 3
14-10-2017 15:00 ST.LAUREINS A WATERVLIET
8 – 0
14-10-2017 15:00 NEVELE DKW.EVERGEM A
4 – 5
14-10-2017 15:00 WACHTEBEKE LEMBEKE A
0 – 6
14-10-2017 15:00 URSEL MARIA-AALTER
1 – 1
14-10-2017 15:30 ST.KRUIS-W. KNESSELARE
5 – 0 (F1)
14-10-2017 16:00 ERTVELDE UNITED ST.MUIDE GENT
2 – 2
 
20-10-2017 20:00 ST.MUIDE GENT NEVELE
2 – 5
21-10-2017 15:00 MARIA-AALTER WACHTEBEKE
0 – 3
21-10-2017 15:00 WATERVLIET VSV.GENT A
0 – 5 (F1)
21-10-2017 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A URSEL
4 – 2
21-10-2017 15:00 KNESSELARE ST.LAUREINS A
2 – 5
21-10-2017 15:00 HANSBEKE A ST.KRUIS-W.
4 – 2
21-10-2017 15:00 DKW.EVERGEM A VINKT A
0 – 1
21-10-2017 15:30 LEMBEKE A ERTVELDE UNITED
5 – 0 (F1)
 
27-10-2017 20:00 VINKT A NEVELE
3 – 1
28-10-2017 14:30 ST.KRUIS-W. DKW.EVERGEM A
0 – 5 (F1)
28-10-2017 14:30 LEMBEKE A ST.MUIDE GENT
6 – 2
28-10-2017 15:00 URSEL WATERVLIET
0 – 0
28-10-2017 15:00 WACHTEBEKE KAPRIJKE-BENTILLE A
1 – 2
28-10-2017 15:00 ST.LAUREINS A HANSBEKE A
1 – 4
28-10-2017 15:00 VSV.GENT A KNESSELARE
5 – 0 (F1)
28-10-2017 16:00 ERTVELDE UNITED MARIA-AALTER
5 – 1
 
03-11-2017 20:00 ST.MUIDE GENT VINKT A
2 – 3
04-11-2017 14:30 WATERVLIET WACHTEBEKE
1 – 5
04-11-2017 14:30 KNESSELARE URSEL
3 – 2
04-11-2017 14:30 HANSBEKE A VSV.GENT A
1 – 2
04-11-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A ERTVELDE UNITED
1 – 4
04-11-2017 14:30 MARIA-AALTER LEMBEKE A
0 – 9
04-11-2017 14:30 NEVELE ST.KRUIS-W.
5 – 0 (F1)
04-11-2017 14:30 DKW.EVERGEM A ST.LAUREINS A
1 – 0
 
11-11-2017 14:30 LEMBEKE A KAPRIJKE-BENTILLE A
5 – 1
11-11-2017 14:30 ST.LAUREINS A NEVELE
5 – 1
11-11-2017 14:30 VSV.GENT A DKW.EVERGEM A
5 – 2
11-11-2017 14:30 URSEL HANSBEKE A
1 – 5
11-11-2017 14:30 WACHTEBEKE KNESSELARE
4 – 3
11-11-2017 14:30 MARIA-AALTER ST.MUIDE GENT
6 – 3
11-11-2017 15:00 ST.KRUIS-W. VINKT A
2 – 1
11-11-2017 15:30 ERTVELDE UNITED WATERVLIET
9 – 0
 
17-11-2017 20:00 VINKT A ST.LAUREINS A
1 – 2
17-11-2017 20:00 ST.MUIDE GENT ST.KRUIS-W.
1 – 3
18-11-2017 13:30 KNESSELARE ERTVELDE UNITED
2 – 6
18-11-2017 14:00 HANSBEKE A WACHTEBEKE
1 – 0
18-11-2017 14:30 DKW.EVERGEM A URSEL
1 – 1
18-11-2017 14:30 WATERVLIET LEMBEKE A
1 – 10
18-11-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A MARIA-AALTER
7 – 1
18-11-2017 14:30 NEVELE VSV.GENT A
0 – 5 (F1)
 
25-11-2017 14:30 LEMBEKE A KNESSELARE
4 – 1
25-11-2017 14:30 MARIA-AALTER WATERVLIET
5 – 0 (F1)
25-11-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A ST.MUIDE GENT
4 – 3
25-11-2017 14:30 WACHTEBEKE DKW.EVERGEM A
6 – 3
25-11-2017 14:30 URSEL NEVELE
1 – 1
25-11-2017 14:30 VSV.GENT A VINKT A
4 – 2
25-11-2017 14:30 ST.LAUREINS A ST.KRUIS-W.
2 – 4
25-11-2017 15:30 ERTVELDE UNITED HANSBEKE A
  –  
 
08-12-2017 20:00 ST.MUIDE GENT WATERVLIET
9 – 1
09-12-2017 14:30 LEMBEKE A DKW.EVERGEM A
4 – 0
09-12-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A KNESSELARE
2 – 2
09-12-2017 14:30 MARIA-AALTER HANSBEKE A
2 – 8
09-12-2017 14:30 WACHTEBEKE VINKT A
2 – 2
09-12-2017 14:30 URSEL ST.KRUIS-W.
5 – 0 (F1)
09-12-2017 14:30 VSV.GENT A ST.LAUREINS A
2 – 1
09-12-2017 15:30 ERTVELDE UNITED NEVELE
4 – 2
 
15-12-2017 20:00 ST.MUIDE GENT VSV.GENT A
1 – 11
16-12-2017 14:30 LEMBEKE A NEVELE
5 – 1
16-12-2017 14:30 ERTVELDE UNITED VINKT A
6 – 2
16-12-2017 14:30 URSEL ST.LAUREINS A
3 – 3
16-12-2017 14:30 MARIA-AALTER DKW.EVERGEM A
0 – 2
16-12-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A HANSBEKE A
1 – 3
16-12-2017 14:30 WATERVLIET KNESSELARE
1 – 9
16-12-2017 14:30 WACHTEBEKE ST.KRUIS-W.
PP
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking

 

BewarenBewaren

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 2 RESERVE D(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/01/2018 – 31/12/2018
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
05-01-2018 20:00 KNESSELARE ST.MUIDE GENT
  –  
05-01-2018 20:00 VINKT A LEMBEKE A
  –  
06-01-2018 14:30 HANSBEKE A WATERVLIET
  –  
06-01-2018 14:30 DKW.EVERGEM A KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
06-01-2018 14:30 VSV.GENT A URSEL
  –  
06-01-2018 14:30 ST.LAUREINS A WACHTEBEKE
  –  
06-01-2018 14:30 NEVELE MARIA-AALTER
  –  
06-01-2018 15:00 ST.KRUIS-W. ERTVELDE UNITED
  –  
 
12-01-2018 20:00 ST.MUIDE GENT URSEL
  –  
13-01-2018 14:30 LEMBEKE A ST.KRUIS-W.
  –  
13-01-2018 14:30 KNESSELARE HANSBEKE A
  –  
13-01-2018 14:30 WACHTEBEKE VSV.GENT A
  –  
13-01-2018 14:30 MARIA-AALTER VINKT A
  –  
13-01-2018 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE A NEVELE
  –  
13-01-2018 14:30 WATERVLIET DKW.EVERGEM A
  –  
13-01-2018 15:30 ERTVELDE UNITED ST.LAUREINS A
  –  
 
19-01-2018 20:00 VINKT A KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
20-01-2018 15:00 DKW.EVERGEM A KNESSELARE
  –  
20-01-2018 15:00 HANSBEKE A ST.MUIDE GENT
  –  
20-01-2018 15:00 URSEL WACHTEBEKE
  –  
20-01-2018 15:00 VSV.GENT A ERTVELDE UNITED
  –  
20-01-2018 15:00 NEVELE WATERVLIET
  –  
20-01-2018 15:00 ST.LAUREINS A LEMBEKE A
  –  
20-01-2018 15:30 ST.KRUIS-W. MARIA-AALTER
  –  
 
26-01-2018 20:00 ST.MUIDE GENT WACHTEBEKE
  –  
27-01-2018 15:00 HANSBEKE A DKW.EVERGEM A
  –  
27-01-2018 15:00 KNESSELARE NEVELE
  –  
27-01-2018 15:00 MARIA-AALTER ST.LAUREINS A
  –  
27-01-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A ST.KRUIS-W.
  –  
27-01-2018 15:00 WATERVLIET VINKT A
  –  
27-01-2018 15:30 LEMBEKE A VSV.GENT A
  –  
27-01-2018 16:00 ERTVELDE UNITED URSEL
  –  
 
02-02-2018 20:00 VINKT A KNESSELARE
  –  
03-02-2018 15:00 NEVELE HANSBEKE A
  –  
03-02-2018 15:00 DKW.EVERGEM A ST.MUIDE GENT
  –  
03-02-2018 15:00 WACHTEBEKE ERTVELDE UNITED
  –  
03-02-2018 15:00 URSEL LEMBEKE A
  –  
03-02-2018 15:00 VSV.GENT A MARIA-AALTER
  –  
03-02-2018 15:00 ST.LAUREINS A KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
03-02-2018 15:30 ST.KRUIS-W. WATERVLIET
  –  
 
09-02-2018 20:00 VINKT A URSEL
  –  
10-02-2018 15:00 NEVELE WACHTEBEKE
  –  
10-02-2018 15:00 DKW.EVERGEM A ERTVELDE UNITED
  –  
10-02-2018 15:00 HANSBEKE A LEMBEKE A
  –  
10-02-2018 15:00 KNESSELARE MARIA-AALTER
  –  
10-02-2018 15:00 WATERVLIET KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
10-02-2018 15:00 ST.LAUREINS A ST.MUIDE GENT
  –  
10-02-2018 15:30 ST.KRUIS-W. VSV.GENT A
  –  
 
16-02-2018 20:00 ST.MUIDE GENT ERTVELDE UNITED
  –  
17-02-2018 15:00 HANSBEKE A VINKT A
  –  
17-02-2018 15:00 KNESSELARE ST.KRUIS-W.
  –  
17-02-2018 15:00 DKW.EVERGEM A NEVELE
  –  
17-02-2018 15:00 WATERVLIET ST.LAUREINS A
  –  
17-02-2018 15:00 MARIA-AALTER URSEL
  –  
17-02-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A VSV.GENT A
  –  
17-02-2018 15:30 LEMBEKE A WACHTEBEKE
  –  
 
23-02-2018 20:00 VINKT A DKW.EVERGEM A
  –  
24-02-2018 15:00 NEVELE ST.MUIDE GENT
  –  
24-02-2018 15:00 WACHTEBEKE MARIA-AALTER
  –  
24-02-2018 15:00 URSEL KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
24-02-2018 15:00 VSV.GENT A WATERVLIET
  –  
24-02-2018 15:00 ST.LAUREINS A KNESSELARE
  –  
24-02-2018 15:30 ST.KRUIS-W. HANSBEKE A
  –  
24-02-2018 16:00 ERTVELDE UNITED LEMBEKE A
  –  
 
02-03-2018 20:00 ST.MUIDE GENT LEMBEKE A
  –  
03-03-2018 15:00 KNESSELARE VSV.GENT A
  –  
03-03-2018 15:00 DKW.EVERGEM A ST.KRUIS-W.
  –  
03-03-2018 15:00 WATERVLIET URSEL
  –  
03-03-2018 15:00 MARIA-AALTER ERTVELDE UNITED
  –  
03-03-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A WACHTEBEKE
  –  
03-03-2018 15:00 HANSBEKE A ST.LAUREINS A
  –  
03-03-2018 15:00 NEVELE VINKT A
  –  
 
09-03-2018 20:00 VINKT A ST.MUIDE GENT
  –  
10-03-2018 15:00 WACHTEBEKE WATERVLIET
  –  
10-03-2018 15:00 URSEL KNESSELARE
  –  
10-03-2018 15:00 VSV.GENT A HANSBEKE A
  –  
10-03-2018 15:00 ST.LAUREINS A DKW.EVERGEM A
  –  
10-03-2018 15:30 LEMBEKE A MARIA-AALTER
  –  
10-03-2018 15:30 ST.KRUIS-W. NEVELE
  –  
10-03-2018 16:00 ERTVELDE UNITED KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
 
16-03-2018 20:00 VINKT A ST.KRUIS-W.
  –  
16-03-2018 20:00 ST.MUIDE GENT MARIA-AALTER
  –  
17-03-2018 15:00 NEVELE ST.LAUREINS A
  –  
17-03-2018 15:00 DKW.EVERGEM A VSV.GENT A
  –  
17-03-2018 15:00 HANSBEKE A URSEL
  –  
17-03-2018 15:00 KNESSELARE WACHTEBEKE
  –  
17-03-2018 15:00 WATERVLIET ERTVELDE UNITED
  –  
17-03-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A LEMBEKE A
  –  
 
24-03-2018 13:30 ST.KRUIS-W. ST.MUIDE GENT
  –  
24-03-2018 15:00 VSV.GENT A NEVELE
  –  
24-03-2018 15:00 URSEL DKW.EVERGEM A
  –  
24-03-2018 15:00 WACHTEBEKE HANSBEKE A
  –  
24-03-2018 15:00 MARIA-AALTER KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
24-03-2018 15:00 ST.LAUREINS A VINKT A
  –  
24-03-2018 15:30 LEMBEKE A WATERVLIET
  –  
24-03-2018 16:00 ERTVELDE UNITED KNESSELARE
  –  
 
13-04-2018 20:00 VINKT A VSV.GENT A
  –  
13-04-2018 20:00 ST.MUIDE GENT KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
14-04-2018 15:00 DKW.EVERGEM A WACHTEBEKE
  –  
14-04-2018 15:00 NEVELE URSEL
  –  
14-04-2018 15:00 HANSBEKE A ERTVELDE UNITED
  –  
14-04-2018 15:00 WATERVLIET MARIA-AALTER
  –  
14-04-2018 15:00 KNESSELARE LEMBEKE A
  –  
14-04-2018 15:30 ST.KRUIS-W. ST.LAUREINS A
  –  
 
20-04-2018 20:00 ST.MUIDE GENT ST.LAUREINS A
  –  
21-04-2018 15:00 KAPRIJKE-BENTILLE A WATERVLIET
  –  
21-04-2018 15:00 VSV.GENT A ST.KRUIS-W.
  –  
21-04-2018 15:00 URSEL VINKT A
  –  
21-04-2018 15:00 WACHTEBEKE NEVELE
  –  
21-04-2018 15:00 MARIA-AALTER KNESSELARE
  –  
21-04-2018 15:30 LEMBEKE A HANSBEKE A
  –  
21-04-2018 16:00 ERTVELDE UNITED DKW.EVERGEM A
  –  
 
27-04-2018 20:00 VINKT A WACHTEBEKE
  –  
28-04-2018 15:00 WATERVLIET ST.MUIDE GENT
  –  
28-04-2018 15:00 KNESSELARE KAPRIJKE-BENTILLE A
  –  
28-04-2018 15:00 HANSBEKE A MARIA-AALTER
  –  
28-04-2018 15:00 DKW.EVERGEM A LEMBEKE A
  –  
28-04-2018 15:00 NEVELE ERTVELDE UNITED
  –  
28-04-2018 15:00 ST.LAUREINS A VSV.GENT A
  –  
28-04-2018 15:30 ST.KRUIS-W. URSEL
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 VSV.GENT A 15 14 1 0 77 17 60 43
2 LEMBEKE A 15 10 3 2 68 20 48 33
3 HANSBEKE A 14 9 1 4 61 20 41 28
4 ERTVELDE UNITED 14 8 2 4 47 29 18 26
5 KAPRIJKE-BENTILLE A 15 8 1 6 44 38 6 25
5 DKW.EVERGEM A 15 8 1 6 37 31 6 25
7 WACHTEBEKE 14 7 3 4 43 33 10 24
7 ST.KRUIS-W. 14 7 3 4 35 30 5 24
9 ST.LAUREINS A 15 6 3 6 46 36 10 21
10 NEVELE 15 6 2 7 41 39 2 20
10 VINKT A 15 6 2 7 34 39 -5 20
12 MARIA-AALTER 15 5 3 7 32 49 -17 18
13 KNESSELARE 15 4 1 10 40 59 -19 13
14 URSEL 15 1 6 8 25 38 -13 9
15 ST.MUIDE GENT 15 2 1 12 38 84 -46 7
16 WATERVLIET 15 0 1 14 4 110 -106 1