U21

Soccer online

Kalender

Uitslagen

Soccer online

Kalender

Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
16-09-2017 15:30 BELLEM NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
23-09-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 DE PINTE NIV.2
AMC
30-09-2017 13:30 KLEIT NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
14-10-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2
  –  
20-10-2017 20:00 SK.OOSTAKKER NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
28-10-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1
  –  
04-11-2017 14:00 OOIDONCK LEERNE NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
11-11-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 LS.MERENDREE NIV.2
  –  
18-11-2017 13:00 POESELE NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
25-11-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 OLSENE NIV.2
  –  
01-12-2017 19:30 BASSEVELDE NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
08-12-2017 20:00 ZOMERGEM NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
20-01-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 BELLEM NIV.1
  –  
27-01-2018 15:00 DE PINTE NIV.2 KNESSELARE NIV.2
AMC
03-02-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 KLEIT NIV.2
  –  
23-02-2018 20:00 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
03-03-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 SK.OOSTAKKER NIV.1
  –  
10-03-2018 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
17-03-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.1
  –  
24-03-2018 09:45 LS.MERENDREE NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
14-04-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 POESELE NIV.1
  –  
21-04-2018 15:00 OLSENE NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
28-04-2018 13:00 KNESSELARE NIV.2 BASSEVELDE NIV.1

Uitslagen

V.K. KNESSELARE (07009)

Je keuzes:
  • Afdeling : 1-GEW.U21-rks B niv. 2/1(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/08/2017 – 30/10/2017
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2017 19:30 BASSEVELDE NIV.1 SK.OOSTAKKER NIV.1
7 – 0
02-09-2017 13:00 POESELE NIV.1 OOIDONCK LEERNE NIV.1
1 – 7
02-09-2017 15:00 OLSENE NIV.2 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1
6 – 1
02-09-2017 15:30 BELLEM NIV.1 DE PINTE NIV.2
AMC
 
08-09-2017 20:00 SK.OOSTAKKER NIV.1 ZOMERGEM NIV.2
2 – 4
09-09-2017 09:00 LS.MERENDREE NIV.2 POESELE NIV.1
5 – 0 (F1)
09-09-2017 11:00 KLEIT NIV.2 BELLEM NIV.1
2 – 0
09-09-2017 14:00 OOIDONCK LEERNE NIV.1 OLSENE NIV.2
4 – 5
09-09-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1 BASSEVELDE NIV.1
1 – 4
 
15-09-2017 19:30 BASSEVELDE NIV.1 OOIDONCK LEERNE NIV.1
2 – 3
16-09-2017 14:30 ZOMERGEM NIV.2 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1
7 – 3
16-09-2017 15:00 OLSENE NIV.2 LS.MERENDREE NIV.2
1 – 0
16-09-2017 15:00 DE PINTE NIV.2 KLEIT NIV.2
AMC
16-09-2017 15:30 BELLEM NIV.1 KNESSELARE NIV.2
1 – 0
 
22-09-2017 20:00 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2 BELLEM NIV.1
2 – 2
23-09-2017 09:00 LS.MERENDREE NIV.2 BASSEVELDE NIV.1
6 – 1
23-09-2017 13:00 POESELE NIV.1 OLSENE NIV.2
0 – 9
23-09-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 DE PINTE NIV.2
AMC
23-09-2017 14:00 OOIDONCK LEERNE NIV.1 ZOMERGEM NIV.2
9 – 0
 
30-09-2017 14:15 BELLEM NIV.1 SK.OOSTAKKER NIV.1
8 – 1
30-09-2017 13:30 KLEIT NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
30-09-2017 15:00 DE PINTE NIV.2 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2
AMC
04-10-2017 19:00 BASSEVELDE NIV.1 POESELE NIV.1
0 – 1
 
06-10-2017 20:00 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2 KLEIT NIV.2
  –  
06-10-2017 20:00 SK.OOSTAKKER NIV.1 DE PINTE NIV.2
AMC
 
06-10-2017 20:00 ZOMERGEM NIV.2 LS.MERENDREE NIV.2
  –  
 
07-10-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1 BELLEM NIV.1
  –  
07-10-2017 15:00 OLSENE NIV.2 BASSEVELDE NIV.1
  –  
 
13-10-2017 20:00 ZOMERGEM NIV.2 OLSENE NIV.2
  –  
14-10-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2
  –  
14-10-2017 13:30 KLEIT NIV.2 SK.OOSTAKKER NIV.1
  –  
14-10-2017 15:00 DE PINTE NIV.2 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1
AMC
14-10-2017 15:30 BELLEM NIV.1 OOIDONCK LEERNE NIV.1
  –  
 
20-10-2017 19:30 BASSEVELDE NIV.1 ZOMERGEM NIV.2
  –  
20-10-2017 20:00 SK.OOSTAKKER NIV.1 KNESSELARE NIV.2
  –  
21-10-2017 09:00 LS.MERENDREE NIV.2 BELLEM NIV.1
  –  
21-10-2017 14:00 OOIDONCK LEERNE NIV.1 DE PINTE NIV.2
AMC
21-10-2017 14:30 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1 KLEIT NIV.2
  –  
 
27-10-2017 20:00 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2 SK.OOSTAKKER NIV.1
  –  
28-10-2017 13:00 KNESSELARE NIV.2 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1
  –  
28-10-2017 13:30 KLEIT NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.1
  –  
28-10-2017 15:00 DE PINTE NIV.2 LS.MERENDREE NIV.2
AMC
28-10-2017 15:30 BELLEM NIV.1 POESELE NIV.1
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 OLSENE NIV.2 4 4 0 0 21 5 16 12
2 OOIDONCK LEERNE NIV.1 4 3 0 1 23 8 15 9
3 BELLEM NIV.1 4 2 1 1 11 5 6 7
4 LS.MERENDREE NIV.2 3 2 0 1 11 2 9 6
4 BASSEVELDE NIV.1 5 2 0 3 14 11 3 6
4 ZOMERGEM NIV.2 3 2 0 1 11 14 -3 6
7 KLEIT NIV.2 1 1 0 0 2 0 2 3
7 POESELE NIV.1 4 1 0 3 2 21 -19 3
9 K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2 1 0 1 0 2 2 0 1
10 KNESSELARE NIV.2 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1 3 0 0 3 5 17 -12 0
10 SK.OOSTAKKER NIV.1 3 0 0 3 3 19 -16 0
10 DE PINTE NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0