Sparta Herfst Cup 2021

Ondanks dat ons Paastornooi voor het tweede jaar op rij niet kan doorgaan omwille van COVID blijven we wederom niet bij de pakken zitten. Net als iedereen hopen wij het voetbalseizoen 2021-2022 op een zo goed als normale manier te kunnen aanvangen, dus we annuleren ons jaarlijks Paastornooi niet, maar verplaatsen het gewoon naar november en maken er een mooi voetbalfeest van voor onze jeugd!

Want onze jeugd is onze toekomst.

Hierbij nodigen wij jullie dus graag uit op maandag 1 & donderdag 11 november 2021.
Alle categorie├źn worden telkens afgewerkt op een halve dag. We streven naar korte wachttijden en voldoende speeltijd.
Fruit en water wordt voorzien tijdens het tornooi, alsook een aandenken en consumptie voor iedere deelnemer.

Inschrijven is verplicht en kan hier

Voor meer info kan je terecht bij lieven.klaaie@proximus.be.