U17

Blog van de U17

Trainingsschema

Soccer online

Uitslagen


Trainingsschema vanaf september

Maandag van 18:45 uur tot 20:30 uur op V.V. Sparta Ursel

Woensdag van 18:45 uur tot 20:30 uur op V.K. Knesselare

Soccer Online

Uitslagen

2de periode

V.K. KNESSELARE (07009)

Je keuzes:
  • Afdeling : 2-GEW.U17-reeks C niv.2/3(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 15/12/2017 – 29/12/2018
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
13-01-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
13-01-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 BELZELE NIV.2
  –  
13-01-2018 15:00 VINKT NIV.3 BELLEM A NIV.2
  –  
13-01-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 KLEIT A NIV.3
  –  
 
20-01-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
20-01-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 VINKT NIV.3
  –  
20-01-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
20-01-2018 16:30 BELZELE NIV.2 KLEIT A NIV.3
  –  
 
27-01-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 BELZELE NIV.2
  –  
27-01-2018 15:00 VINKT NIV.3 KNESSELARE NIV.2
  –  
27-01-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 BELLEM A NIV.2
  –  
27-01-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
 
03-02-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 VINKT NIV.3
  –  
03-02-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
03-02-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
03-02-2018 16:30 BELZELE NIV.2 BELLEM A NIV.2
  –  
 
17-02-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
17-02-2018 15:00 VINKT NIV.3 BELZELE NIV.2
  –  
17-02-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 KNESSELARE NIV.2
  –  
17-02-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
 
24-02-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 KLEIT A NIV.3
  –  
24-02-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 BELLEM A NIV.2
  –  
24-02-2018 15:00 VINKT NIV.3 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
24-02-2018 16:30 BELZELE NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
 
03-03-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
03-03-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 KNESSELARE NIV.2
  –  
03-03-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 VINKT NIV.3
  –  
03-03-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 BELZELE NIV.2
  –  
 
10-03-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 VINKT NIV.3
  –  
10-03-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
10-03-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
10-03-2018 16:30 BELZELE NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
 
17-03-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
17-03-2018 15:00 VINKT NIV.3 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
17-03-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 BELZELE NIV.2
  –  
17-03-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 BELLEM A NIV.2
  –  
 
24-03-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 KLEIT A NIV.3
  –  
24-03-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
24-03-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 VINKT NIV.3
  –  
24-03-2018 16:30 BELZELE NIV.2 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
 
07-04-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 BELZELE NIV.2
  –  
07-04-2018 15:00 VINKT NIV.3 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
07-04-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
07-04-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
 
14-04-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
14-04-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 BELLEM A NIV.2
  –  
14-04-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 KLEIT A NIV.3
  –  
14-04-2018 16:30 BELZELE NIV.2 VINKT NIV.3
  –  
 
21-04-2018 13:45 BELLEM A NIV.2 KNESSELARE NIV.2
  –  
21-04-2018 14:30 OOIDONCK LEERNE NIV.3 BELZELE NIV.2
  –  
21-04-2018 15:15 KLEIT A NIV.3 LOVENDEGEM B NIV.2
  –  
21-04-2018 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 VINKT NIV.3
  –  
 
28-04-2018 13:15 LOVENDEGEM B NIV.2 BELLEM A NIV.2
  –  
28-04-2018 15:00 KNESSELARE NIV.2 OOIDONCK LEERNE NIV.3
  –  
28-04-2018 15:00 VINKT NIV.3 KLEIT A NIV.3
  –  
28-04-2018 16:30 BELZELE NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
  –  
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn

 

1e periode

V.V. SPARTA URSEL (08736)

Je keuzes:
  • Afdeling : 1-GEW.U17-reeks D niv.2(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 15/06/2017 – 29/12/2017
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling
Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
1 – 2
02-09-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 URSEL NIV.2
0 – 4
02-09-2017 15:15 KLEIT A NIV.2 BELZELE NIV.2
2 – 0
 
09-09-2017 12:30 URSEL NIV.2 BELLEM A NIV.2
0 – 1
09-09-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 9
09-09-2017 15:30 MEETJESLAND B NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
0 – 2
 
15-09-2017 19:30 BELZELE NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
2 – 7
16-09-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
3 – 0
16-09-2017 15:15 KLEIT A NIV.2 URSEL NIV.2
3 – 2
 
23-09-2017 10:00 URSEL NIV.2 BELZELE NIV.2
5 – 4
23-09-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 BELLEM A NIV.2
2 – 1
23-09-2017 15:30 MEETJESLAND B NIV.2 KLEIT A NIV.2
0 – 5
 
30-09-2017 15:15 KLEIT A NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
2 – 0
30-09-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 URSEL NIV.2
4 – 0
30-09-2017 16:30 BELZELE NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
16 – 0
 
07-10-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 3
07-10-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 BELZELE NIV.2
3 – 1
07-10-2017 15:30 MEETJESLAND B NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
2 – 5
 
14-10-2017 10:00 URSEL NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
6 – 0
14-10-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
4 – 1
14-10-2017 16:30 BELZELE NIV.2 BELLEM A NIV.2
6 – 4
 
21-10-2017 10:00 URSEL NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
1 – 1
21-10-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 BELLEM A NIV.2
1 – 2
21-10-2017 16:30 BELZELE NIV.2 KLEIT A NIV.2
2 – 5
 
28-10-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 URSEL NIV.2
1 – 2
28-10-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
2 – 2
28-10-2017 15:15 KLEIT A NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
2 – 2
 
04-11-2017 15:00 URSEL NIV.2 KLEIT A NIV.2
2 – 3
04-11-2017 15:00 MEETJESLAND B NIV.2 BELLEM A NIV.2
0 – 6
04-11-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 BELZELE NIV.2
9 – 6
 
11-11-2017 14:45 KLEIT A NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
9 – 0
11-11-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
3 – 0
11-11-2017 16:30 BELZELE NIV.2 URSEL NIV.2
3 – 3
 
18-11-2017 15:00 MEETJESLAND B NIV.2 BELZELE NIV.2
1 – 11
18-11-2017 10:00 URSEL NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
1 – 2
18-11-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 KLEIT A NIV.2
1 – 1
 
25-11-2017 14:00 BELZELE NIV.2 SLEIDINGE NIV.2
5 – 0
25-11-2017 14:45 KLEIT A NIV.2 BELLEM A NIV.2
2 – 1
25-11-2017 15:30 ST.LAUREINS NIV.2 MEETJESLAND B NIV.2
10 – 2
 
02-12-2017 15:00 MEETJESLAND B NIV.2 URSEL NIV.2
PP
02-12-2017 13:45 BELLEM A NIV.2 BELZELE NIV.2
PP
02-12-2017 14:30 SLEIDINGE NIV.2 ST.LAUREINS NIV.2
PP
Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen
Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 KLEIT A NIV.2 12 10 2 0 46 12 34 32
2 ST.LAUREINS NIV.2 11 8 1 2 47 28 19 25
3 BELLEM A NIV.2 11 5 0 6 24 18 6 15
4 URSEL NIV.2 11 4 2 5 26 22 4 14
5 BELZELE NIV.2 11 4 1 6 56 39 17 13
6 SLEIDINGE NIV.2 11 3 3 5 12 24 -12 12
7 MEETJESLAND B NIV.2 11 0 1 10 7 75 -68 1